Intramurals

With over 300 students competing, here are the incredible results:

Elementary School Novice

Speakers
1. 1st Speaker: Raina S.
2. 2nd Speaker: Kalina M.
3. 3rd Speaker: Darshan C.
4. 4th Speaker: Anahita C.
Teams
1. First Place Team: Potomac WY (Adam W. & Theodore Y.)
2. Second Place Team Potomac HE (Bhavana H. & Adelina E.)
3. Third Place Team: Potomac KT (Maanika K. & Varnika T.)
4. Fourth Place Team: Potomac CS (Anahita C. & Ronita S.)

Elementary School Open

Speakers
1. 1st Speaker: Ana S.
2. 2nd Speaker: Ajay G.
3. 3rd Speaker: Daven K.
4. 4th Speaker: Sahithi M.
Teams
1. First Place Team: Potomac KU (Daven K. & Karthik U.)
2. Second Place Team: Potomac GA (Ajay G. & Enkhjin A.) 
3. Third Place Team: Potomac MR (Sahithi M. & Rahul R.)
4. Fourth Place Team: Potomac SL (Aliya S. & Kaitlyn L.)

Middle School Open

Speakers
1. 1st Speaker: Tvisha T.
2. 2nd Speaker: Brooke C.
3. 3rd Speaker: Vibhati B.
4. 4th Speaker: Natalie L.
Teams
1. First Place Team: Potomac PR (Shaurya P. & Naisha R.)
2. Second Place Team: Potomac DK (Abigail D. & Anwitha K.)
3. Third Place Team: Potomac MW (Sahasra M. & Sena W.)
4. Fourth Place Team: Potomac SC (Ruhaan S. & Preethi C.)

Middle School Junior Varsity

Speakers
1. 1st Speaker: Nethra N.
2. 2nd Speaker: Sarina S.
3. 3rd Speaker: Manvitha K.
4. 4th Speaker: Abby H.
Teams
1. First Place Team: Potomac NS (Nethra N. & Sarina S.)
2. Second Place Team: Potomac YJ (Pearl Y. & Anna J.)
3. Third Place Team: Potomac KH (Manvitha K. & Abby H.)
4. Fourth Place Team: Potomac SJ (Aum S. & Jai J.)

Middle School Open

Speakers
1. 1st Speaker: Ellen L.
2. 2nd Speaker: Sherry L.
3. 3rd Speaker: Ethan Q.
4. 4th Speaker: Ryan X.
Teams
1. First Place Team: Potomac LQ (Ellen L. & Ethan Q)
2. Second Place Team: Potomac LW (Sherry L. & Erica W.)
3. Third Place Team: Potomac TX (Aaron T. & Ryan X.)
4. Fourth Place Team: Potomac CT (Brad C. & Christopher T.)

High School

Speakers
1. 1st Speaker: Siddharth Y.
2. 2nd Speaker: Ambudhi C.
3. 3rd Speaker: Joshua L.
4. 4th Speaker: Senuli P.
Teams
1. First Place Team: Potomac PS (Senuli P. & Shubh S.)
2. Second Place Team: Potomac RY (Neville R. & Siddharth Y.)
3. Third Place Team: Potomac KS (Ruhi K. & Lyra S.)
4. Fourth Place Team: Potomac RS (Pranav R. & Mariya S.)